Maestro MR-590 szeletelő, fehér
Kód: AGDMEOKRA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-590 Kráječ Bílý| Počet rychlostí | 3 |
| Barva | Bílá |
| Účel | Krájení chleba, masa, sýra |
| Typ produktu | Kráječ |
| Maximální tloušťka řezu | 15 mm |
| Příkon | 150-400 W |
| Vypínač s vestavěným zámkem | Ano |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Typ čepele | Kulatá čepel |
| Varování | Upozornění, abyste před čištěním odpojili spotřebič od napájení., Varování před možným zraněním při používání., Upozornění, abyste přístroj drželi mimo dosah dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Slicers and electric knives |
|---|---|
| Súly: | 2.58 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674237 |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Szín: | Fehér |
| Cél: | Kenyér, hús, sajt szeletelése |
| Terméktípus: | Szeletelő |
| Maximális vágási vastagság: | 15 mm |
| Energiafogyasztás: | 150-400 W |
| Beépített zárral ellátott ki-/bekapcsoló: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Penge típusa: | Kerek penge |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés: tisztítás előtt húzza ki a készüléket az elektromos hálózatból., Figyelmeztetés a használat közbeni lehetséges sérülésekre., Figyelmeztetés: a készüléket gyermekek elől elzárva kell tartani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

