Maestro MR-566 botmixer 3 az 1-ben szett 500 W Fekete
Kód: AGDMEOMIB0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-566 botmixer 3 az 1-ben szett 500 W Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Szín | Rozsdamentes acél, fekete |
| Modell | Kézi mixer/turmixgép |
| Beépített mérőszalag | Igen |
| Meghajtás típusa | Elektromos |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Tárolódoboz | Igen (900 ml), Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Turbó | Igen |
| 2 sebességfokozat | Y |
| Vágó munkás | Igen (600 ml) |
| Turmixgép tartozék | Igen |
| Habverő tartozék | Igen |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos a sérülések elkerülése érdekében. |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.38 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674596 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Modell: | Kézi mixer/turmixgép |
| Beépített mérőszalag: | Igen |
| Meghajtás típusa: | Elektromos |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Tárolódoboz: | Igen (900 ml), Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Turbó: | Igen |
| 2 sebességfokozat: | Y |
| Vágó munkás: | Igen (600 ml) |
| Turmixgép tartozék: | Igen |
| Habverő tartozék: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag háztartási használatra készült., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön. |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

