Maestro MR-4620C Fedős Fazék 20 cm 2,1 l Fekete
Kód: AGDMEOGAR0236
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-4620C Fedős Fazék 20 cm 2,1 l Fekete| Arc | Kerek |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Gáz, Elektromos, Halogén, Indukciós, Zárt főzőlap, Kerámia |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Minőségi tulajdonos | 2 |
| Modell | Fedős edény |
| Szín | Fekete |
| Belső kapacitás | 2,1 liter |
| Átmérő | 20 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mossa el, ne tegye mosogatógépbe., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 1.42 kg |
| EAN vonalkód: | 4820096554098 |
| Arc: | Kerek |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Gáz, Elektromos, Halogén, Indukció, Lezárt lemez, Kerámiai |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Minőségi tulajdonos: | 2 |
| Modell: | Fedős edény |
| Szín: | Fekete |
| Belső kapacitás: | 2,1 liter |
| Átmérő: | 20 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

