Maestro MR-3530-24 Fazék összecsukható fogantyúval 5,5 l
Kód: AGDMEOGAR0184
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-3530-24 Fazék összecsukható fogantyúval 5,5 l| Szín | Rozsdamentes acél |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Zárt főzőlap, Elektromos, Indukciós, Gáz, Halogén, Kerámia |
| Fogantyú színe | Fekete/piros |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Összecsukható fogantyú | Igen |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Nyél anyaga | Műanyag |
| Serpenyő kapacitása | 5,5 liter |
| Levesesfazék átmérője | 24 cm |
| Tepsik száma | 1 darab |
| Kupakok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 2.48 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268320131 |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Lezárt lemez, Elektromos, Indukció, Gáz, Halogén, Kerámiai |
| Fogantyú színe: | Fekete/piros |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Összecsukható fogantyú: | Igen |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Nyél anyaga: | Műanyag |
| Serpenyő kapacitása: | 5,5 liter |
| Levesesfazék átmérője: | 24 cm |
| Tepsik száma: | 1 darab |
| Kupakok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

