Maestro MR-3530-22 Fazék összecsukható fogantyúval 4,2 l
Kód: AGDMEOGAR0183
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-3530-22 Fazék összecsukható fogantyúval 4,2 l| Szín | Rozsdamentes acél |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Elektromos, Zárt főzőlap, Gáz, Halogén, Kerámia, Indukciós |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fogantyú színe | Fekete/piros |
| Összecsukható fogantyú | Igen |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Nyél anyaga | Műanyag |
| Serpenyő kapacitása | 4,2 liter |
| Levesesfazék átmérője | 22 cm |
| Tepsik száma | 1 darab |
| Kupakok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 2.14 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268320124 |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Elektromos, Lezárt lemez, Gáz, Halogén, Kerámiai, Indukció |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fogantyú színe: | Fekete/piros |
| Összecsukható fogantyú: | Igen |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Nyél anyaga: | Műanyag |
| Serpenyő kapacitása: | 4,2 liter |
| Levesesfazék átmérője: | 22 cm |
| Tepsik száma: | 1 darab |
| Kupakok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

