Maestro MR-3530-20 Fazék összecsukható fogantyúval 3,2 l
Kód: AGDMEOGAR0182
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-3530-20 Fazék összecsukható fogantyúval 3,2 l| Szín | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Gáz, Zárt főzőlap, Elektromos, Halogén, Indukciós, Kerámia |
| Fogantyú színe | Fekete/piros |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nyél anyaga | Műanyag |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Összecsukható fogantyú | Igen |
| Serpenyő kapacitása | 3,2 liter |
| Levesesfazék átmérője | 20 cm |
| Tepsik száma | 1 darab |
| Kupakok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 1.79 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268320117 |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Gáz, Lezárt lemez, Elektromos, Halogén, Indukció, Kerámiai |
| Fogantyú színe: | Fekete/piros |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Nyél anyaga: | Műanyag |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Összecsukható fogantyú: | Igen |
| Serpenyő kapacitása: | 3,2 liter |
| Levesesfazék átmérője: | 20 cm |
| Tepsik száma: | 1 darab |
| Kupakok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

