Maestro MR-315C ruhagőzölő
Kód: AGDMEOPAW0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-315C ruhagőzölő| Kerámia felület | Igen |
| Minden típusú szövethez biztonságos | Igen |
| Gőzlövet funkció | Igen |
| Tömlőhossz | 1,8 méter |
| Állapotjelző LED | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Fűtési idő | 20 másodperc |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen, víz hiányában 5 perc elteltével. |
| Víztartály | Igen, 100 ml vízhez való mérőpohárral együtt |
| Cserélhető víztartály | Igen |
| Automatikus hőmérséklet-szabályozás | Igen |
| Szín | Fekete, Kék |
| Kötet | 180 ml |
| Biztonsági zár | gőz ütemek |
| Használt kávétartó | Igen |
| Energiafogyasztás | 1800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220V |
| Hossz | 370 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Mélység | 95 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Evaporation dishes |
|---|---|
| Súly: | 1.38 kg |
| EAN vonalkód: | 4820096553084 |
| Kerámia felület: | Igen |
| Minden típusú szövethez biztonságos: | Igen |
| Gőzlövet funkció: | Igen |
| Tömlőhossz: | 1,8 méter |
| Állapotjelző LED: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Fűtési idő: | 20 másodperc |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen, víz hiányában 5 perc elteltével. |
| Víztartály: | Igen, 100 ml vízhez való mérőpohárral együtt |
| Cserélhető víztartály: | Igen |
| Automatikus hőmérséklet-szabályozás: | Igen |
| Szín: | Fekete, Kék |
| Kötet: | 180 ml |
| Biztonsági zár: | gőz ütemek |
| Használt kávétartó: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220V |
| Hossz: | 370 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Mélység: | 95 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

