MAESTRO MR-2901 Kukta 22 cm 6 l Ezüst
Kód: AGDMEOSZY0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-2901 Kukta 22 cm 6 l Ezüst| Melegen tartás funkció | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Automatikus hőmérséklet-fenntartás | Igen |
| Nyomástartomány | 180-300 kPa |
| Fogantyúk | Igen |
| Kötet | 6 liter |
| Szín | Fekete, ezüst |
| Üzemi nyomás | 80 kPa |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Átmérő | 22 cm |
| Figyelmeztetés | Kizárólag a használati utasításnak megfelelően használja., Ne nyissa ki a kuktát nyomás alatt., Kerülje a kukta túltöltését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pressure cookers |
|---|---|
| Súly: | 4 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268321893 |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Automatikus hőmérséklet-fenntartás: | Igen |
| Nyomástartomány: | 180-300 kPa |
| Fogantyúk: | Igen |
| Kötet: | 6 liter |
| Szín: | Fekete, Ezüst |
| Üzemi nyomás: | 80 kPa |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Átmérő: | 22 cm |
| Figyelmeztetés: | Kizárólag a használati utasításnak megfelelően használja., Ne nyissa ki a kuktát, amíg nyomás alatt van., Kerülje a kukta túltöltését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

