MAESTRO MR-2900-22 gőzölő 4 L 22 cm
Kód: AGDMEOGAR0242
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-2900-22 gőzölő 4 L 22 cm| Kapacitás | 4 liter |
| Fogantyú színe | Rozsdamentes acél |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Átmérő | 22 cm |
| A csomag tartalma | 1 db 22 cm-es edény, 1 db fedő, 2 db párolóbetét |
| Figyelmeztetés | Kézzel mosható, mosogatógépbe nem tehető., Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 2.08 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144672363 |
| Kapacitás: | 4 liter |
| Fogantyú színe: | Rozsdamentes acél |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Átmérő: | 22 cm |
| A csomag tartalma: | 1 db 22 cm-es edény, 1 db fedő, 2 db párolóbetét |
| Figyelmeztetés: | Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

