MAESTRO MR-2900-18 gőzgép
Kód: AGDMEOGAR0240
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-2900-18 gőzgép| Főzőlapokhoz alkalmas | Zárt főzőlap, Elektromos, Gáz, Halogén, Indukciós, Kerámia |
| Minőségtulajdonos | 2 |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Fedél töltőlyukakkal | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Terméktípus | Edények halmaza |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Anyag | Üveg, Rozsdamentes acél |
| Többrétegű hőszigetelés az alján | Igen |
| Levesesfazék átmérője | 18 cm |
| Serpenyő kapacitása | 2 liter |
| Tepsik száma | 1 darab |
| Elemek száma | 4 |
| Fedőállványok száma | 1 |
| Figyelmeztetés | Kézzel mosható, mosogatógépbe nem tehető., Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 1.42 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144672349 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Lezárt lemez, Elektromos, Gáz, Halogén, Indukció, Kerámiai |
| Minőségi tulajdonos: | 2 |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Fedél töltőlyukakkal: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Terméktípus: | Edények halmaza |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Anyag: | Üveg, Rozsdamentes acél |
| Többrétegű hőszigetelés az alján: | Igen |
| Levesesfazék átmérője: | 18 cm |
| Serpenyő kapacitása: | 2 liter |
| Tepsik száma: | 1 darab |
| Elemek száma: | 4 |
| Fedőállványok száma: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

