Maestro MR-2828 Fedős Fazék 28 cm 8 l Fekete
Kód: AGDMEOGAR0235
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-2828 Fedős Fazék 28 cm 8 l Fekete| Lekerekített sarkok | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Arc | Négyzet |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Elektromos, Gáz, Zárt főzőlap, Halogén, Kerámia, Indukciós |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Minőségi tulajdonos | 2 |
| Modell | Fedős edény |
| Szín | Fekete |
| Átmérő | 28 cm |
| Belső kapacitás | 8 liter |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Kézzel mosható, mosogatógépbe nem tehető., Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 2.55 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177149250 |
| Lekerekített sarkok: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Arc: | Négyzet |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Elektromos, Gáz, Lezárt lemez, Halogén, Kerámiai, Indukció |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Minőségi tulajdonos: | 2 |
| Modell: | Fedős edény |
| Szín: | Fekete |
| Átmérő: | 28 cm |
| Belső kapacitás: | 8 liter |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

