Maestro MR-2220-6L 6 elemes potméter szett
Kód: AGDMEOGAR0243
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-2220-6L 6 elemes potméter szett| Fogantyú színe | Ezüst |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Elemek száma | 6 |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Zárt főzőlap, Gáz, Indukciós, Halogén, Kerámia |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Pörkölt serpenyő | Nem |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Serpenyők | Nem |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Lábas átmérője 3 | 24 cm |
| Lábas átmérője 2 | 20 cm |
| Lábas átmérője | 16 cm |
| Tepsik száma | 3 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mossa el, ne tegye mosogatógépbe., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 3.69 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670208 |
| Fogantyú színe: | Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Elemek száma: | 6 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Lezárt lemez, Gáz, Indukció, Halogén, Kerámiai |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Pörkölt serpenyő: | Nem |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Serpenyők: | Nem |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Lábas átmérője 3: | 24 cm |
| Lábas átmérője 2: | 20 cm |
| Lábas átmérője: | 16 cm |
| Tepsik száma: | 3 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

