MAESTRO MR-2220-10 edénykészlet 10 elemes
Kód: AGDMEOGAR0250
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-2220-10 edénykészlet 10 elemes| Főzőlapokhoz alkalmas | Zárt főzőlap, Gáz, Halogén, Indukciós, Kerámia |
| Elemek száma | 10 |
| Pörkölt serpenyő | Nem |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Fogantyú színe | Ezüst |
| Serpenyők | Nem |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Lábas átmérője 4 | 24 cm |
| Lábas átmérője 2 | 18 cm |
| Lábas átmérője 3 | 20 cm |
| Lábas átmérője | 16 cm |
| Lábas átmérője 5 | 26 cm |
| Tepsik száma | 5 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mossa el, ne tegye mosogatógépbe., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 6.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670192 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Lezárt lemez, Gáz, Halogén, Indukció, Kerámiai |
| Elemek száma: | 10 |
| Pörkölt serpenyő: | Nem |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Fogantyú színe: | Ezüst |
| Serpenyők: | Nem |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Lábas átmérője 4: | 24 cm |
| Lábas átmérője 2: | 18 cm |
| Lábas átmérője 3: | 20 cm |
| Lábas átmérője: | 16 cm |
| Lábas átmérője 5: | 26 cm |
| Tepsik száma: | 5 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

