Maestro MR-2021 9 darabos edénykészlet
Kód: AGDMEOGAR0178
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-2021 9 darabos edénykészlet| Serpenyők | Nem |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Indukciós, Gáz, Halogén, Zárt főzőlap, Kerámia |
| Fogantyú színe | Rozsdamentes acél |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Sütőálló | Igen |
| Falvastagság | 0,6 mm |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Rakott ételek | Igen |
| Pörkölt serpenyő | Nem |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Nyél anyaga | Rozsdamentes acél |
| Lábas átmérője | 16 cm |
| Levesesfazék átmérője | 18 cm |
| Levesesfazék átmérője 3 | 24 cm |
| Levesesfazék átmérője 2 | 20 cm |
| Talapzattartó | Igen |
| Elemek száma | 9 |
| Tepsik száma | 4 darab |
| Kupakok száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 4.82 kg |
| EAN vonalkód: | 4820096554623 |
| Serpenyők: | Nem |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Indukció, Gáz, Halogén, Lezárt lemez, Kerámiai |
| Fogantyú színe: | Rozsdamentes acél |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Sütőálló: | Igen |
| Falvastagság: | 0,6 mm |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Rakott ételek: | Igen |
| Pörkölt serpenyő: | Nem |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Nyél anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Lábas átmérője: | 16 cm |
| Levesesfazék átmérője: | 18 cm |
| Levesesfazék átmérője 3: | 24 cm |
| Levesesfazék átmérője 2: | 20 cm |
| Talapzattartó: | Igen |
| Elemek száma: | 9 |
| Tepsik száma: | 4 darab |
| Kupakok száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

