Maestro MR-2020-6XL 6 darabos edénykészlet
Kód: AGDMEOGAR0247
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-2020-6XL 6 darabos edénykészlet| Főzőlapokhoz alkalmas | Gáz, Indukciós, Zárt főzőlap, Halogén, Kerámia |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Elemek száma | 6 |
| Fogantyú színe | Ezüst |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Pörkölt serpenyő | Nem |
| Serpenyők | Nem |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Lábas átmérője 2 | 22 cm |
| Lábas átmérője | 20 cm |
| Lábas átmérője 3 | 24 cm |
| Tepsik száma | 3 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 4.09 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670161 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Gáz, Indukció, Lezárt lemez, Halogén, Kerámiai |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Elemek száma: | 6 |
| Fogantyú színe: | Ezüst |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Pörkölt serpenyő: | Nem |
| Serpenyők: | Nem |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Lábas átmérője 2: | 22 cm |
| Lábas átmérője: | 20 cm |
| Lábas átmérője 3: | 24 cm |
| Tepsik száma: | 3 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

