Maestro MR-2020-10 10 darabos edénykészlet
Kód: AGDMEOGAR0246
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-2020-10 10 darabos edénykészlet| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Indukciós, Zárt főzőlap, Gáz, Halogén, Kerámia |
| Rakott ételek | Igen |
| Fogantyú színe | Rozsdamentes acél |
| Pörkölt serpenyő | Nem |
| Nyél anyaga | Rozsdamentes acél |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Fedél mellékelve | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Serpenyők | Nem |
| Sütőálló | Igen |
| Fedél anyaga | Üveg |
| Levesesfazék átmérője | 16 cm |
| Levesesfazék átmérője 4 | 24 cm |
| Lábas átmérője | 16 cm |
| Levesesfazék átmérője 3 | 20 cm |
| Levesesfazék átmérője 2 | 18 cm |
| Tepsik száma | 4 darab |
| Elemek száma | 10 |
| Serpenyők száma | 1 |
| Kupakok száma | 5 |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 5.2 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670147 |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Indukció, Lezárt lemez, Gáz, Halogén, Kerámiai |
| Rakott ételek: | Igen |
| Fogantyú színe: | Rozsdamentes acél |
| Pörkölt serpenyő: | Nem |
| Nyél anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Fedél mellékelve: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Serpenyők: | Nem |
| Sütőálló: | Igen |
| Fedél anyaga: | Üveg |
| Levesesfazék átmérője: | 16 cm |
| Levesesfazék átmérője 4: | 24 cm |
| Lábas átmérője: | 16 cm |
| Levesesfazék átmérője 3: | 20 cm |
| Levesesfazék átmérője 2: | 18 cm |
| Tepsik száma: | 4 darab |
| Elemek száma: | 10 |
| Serpenyők száma: | 1 |
| Kupakok száma: | 5 |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

