Maestro MR-1677-AR-BL Fekete kenyér
Kód: AGDMEOPNZ0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1677-AR-BL Fekete kenyér| Terméktípus | hátizsák / kenyértartó |
| Az ajtó kinyitása | Felső nyílás |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mélység | 105 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Hossz | 340 mm |
| Súly | 1,38 kg |
| Figyelmeztetés | Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben., Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert a műanyag deformálódhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food containers |
|---|---|
| Súly: | 1.48 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670963 |
| Terméktípus: | hátizsák / kenyértartó |
| Az ajtó kinyitása: | Felső nyílás |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Mélység: | 105 mm |
| Magasság: | 160 mm |
| Szélesség: | 220 mm |
| Hossz: | 340 mm |
| Súly: | 1,38 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne használja mikrohullámú sütőben vagy sütőben., Ne használja a kenyértartót vagy a kenyérkosarat tűzforrás közelében., Kerülje a magas hőmérsékletet, mert plasztikus deformációt okozhat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

