MAESTRO MR-1214 serpenyő 28 cm (MR-1214-28)
Kód: AGDMEOGAR0254
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-1214 serpenyő 28 cm (MR-1214-28)| Arc | Gyűrű |
| Modell | Univerzális serpenyő |
| Felakasztható | Igen |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Kerámia, Zárt főzőlap, Gáz, Elektromos, Halogén, Indukciós |
| Sütőben használható | Igen, akár 260°C-ig |
| Fő termék színe | Rozsdamentes acél |
| Minőségi tulajdonos | 1 |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Fedél mellékelve | Nem |
| Anyag | Rozsdamentes acél, alumínium |
| Belső felület | Tapadásmentes |
| Indukciós alj | Igen |
| Átmérő | 28 cm |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mossa el, ne tegye mosogatógépbe., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144676422 |
| Arc: | Gyűrű |
| Modell: | Univerzális serpenyő |
| Felakasztható: | Igen |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Kerámiai, Lezárt lemez, Gáz, Elektromos, Halogén, Indukció |
| Sütőben használható: | Igen, akár 260°C-ig |
| Fő termék színe: | Rozsdamentes acél |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Fedél mellékelve: | Nem |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Alumínium |
| Belső felület: | Tapadásmentes |
| Indukciós alj: | Igen |
| Átmérő: | 28 cm |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

