MAESTRO MR-1214 serpenyő 26 cm (MR-1214-26)
Kód: AGDMEOGAR0253
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-1214 serpenyő 26 cm (MR-1214-26)| Főzőlapokhoz alkalmas | Zárt főzőlap, Halogén, Gáz, Indukciós, Elektromos, Kerámia |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Fő termék színe | Rozsdamentes acél |
| Fedél mellékelve | Nem |
| Felakasztható | Igen |
| Modell | Univerzális serpenyő |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Arc | Gyűrű |
| Minőségi tulajdonos | 1 |
| Sütőben használható | Igen, akár 260°C-ig |
| Belső felület | Tapadásmentes |
| Anyag | Rozsdamentes acél, alumínium |
| Indukciós alj | Igen |
| Átmérő | 26 cm |
| Figyelmeztetés | Kézzel mosható, mosogatógépbe nem tehető., Ne melegítse túl az üres edényeket., Ne használjon fém eszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 1.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144676415 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Lezárt lemez, Halogén, Gáz, Indukció, Elektromos, Kerámiai |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Fő termék színe: | Rozsdamentes acél |
| Fedél mellékelve: | Nem |
| Felakasztható: | Igen |
| Modell: | Univerzális serpenyő |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Arc: | Gyűrű |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Sütőben használható: | Igen, akár 260°C-ig |
| Belső felület: | Tapadásmentes |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Alumínium |
| Indukciós alj: | Igen |
| Átmérő: | 26 cm |
| Figyelmeztetés: | Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne melegítse túl az üres edényeket., Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

