MAESTRO MR-080N vízmelegítő 750W 4,5 l
Kód: AGDMEOCZE0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-080N vízmelegítő 750W 4,5 l| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Szín | Szürke |
| Vízszintjelző | Igen |
| Detektor típusa | Érintés |
| Víztartály térfogata | 4,5 liter |
| Vezérlés típusa | Gombok, Érintés |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Szivattyú típusa | Elektromos, Manuális |
| Energiafogyasztás | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Anyag | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Magasság | 358 mm |
| Szélesség | 198 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Kábelhossz | 1,1 méter |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Beépített vízpumpa | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 2.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177140523 |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Detektor típusa: | Érintés |
| Víztartály térfogata: | 4,5 liter |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Érintés |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Szivattyú típusa: | Elektromos, Kicsi |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Magasság: | 358 mm |
| Szélesség: | 198 mm |
| Mélység: | 285 mm |
| Kábelhossz: | 1,1 méter |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Beépített vízpumpa: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

