Maestro MR-078 elektromos vízforraló 1,8 l szürke
Kód: AGDMEOCZE0142
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-078 elektromos vízforraló 1,8 l szürke| Vízkőszűrő | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,8 liter |
| Szín | Szürke |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Alapanyag | Kerámiai |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény | 1800 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Magasság | 255 mm |
| Vezetékhossz | 0,65 m |
| Szélesség | 220 mm |
| Mélység | 165 mm |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.99 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674824 |
| Vízkőszűrő: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,8 liter |
| Szín: | Szürke |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Alapanyag: | Kerámiai |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény: | 1800 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Magasság: | 255 mm |
| Vezetékhossz: | 0,65 m |
| Szélesség: | 220 mm |
| Mélység: | 165 mm |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést, Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

