LIN ICE-G9 jégkockakészítő szürke
Kód: AGDLI-KOS0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIN ICE-G9 jégkockakészítő szürke| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 112 Ny |
| Magasság | 290 mm |
| Szélesség | 294 mm |
| Súly | 6,2 kg |
| Mélység | 222 mm |
| Terméktípus | Hordozható jégkészítő |
| Beépített kijelző | Igen |
| Üvegablak | Igen |
| Elkészítési idő | 12 perc |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Hűtőfolyadék | R600a |
| Szín | Szürke |
| Víztartály térfogata | 2,2 liter |
| Víztartály telítettség riasztás | igen (jég) |
| Jégméretek száma | 2 |
| Kijelző | JÉG |
| Fagyasztási kapacitás | 15 kg/24 óra |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ice-makers |
|---|---|
| Súly: | 6.475 kg |
| EAN vonalkód: | 5905090824978 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 112 Ny |
| Magasság: | 290 mm |
| Szélesség: | 294 mm |
| Súly: | 6,2 kg |
| Mélység: | 222 mm |
| Terméktípus: | Hordozható jégkészítő |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Üvegablak: | Igen |
| Elkészítési idő: | 12 perc |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Hűtőfolyadék: | R600a |
| Szín: | Szürke |
| Víztartály térfogata: | 2,2 liter |
| Víztartály telítettség riasztás: | igen (jég) |
| Jégméretek száma: | 2 |
| Kijelző: | JÉG |
| Fagyasztási kapacitás: | 15 kg/24 óra |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

