Lábmasszázs Ecomed by Medisana FS-70E
Kód: FIRMENMAS0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lábmasszázs Ecomed by Medisana FS-70E| Energiafogyasztás | 60 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50 Hz |
| Tápfeszültség | 220 - 240 V |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Szélesség | 330 mm |
| Súly | 1,3 kg |
| Magasság | 140 mm |
| Mélység | 385 mm |
| Helyes használat | Láb |
| Maximális cipőméret | 44 |
| Buborék funkció | Igen |
| Masszázs funkció | Igen |
| Összecsukható kialakítás | Nem |
| Vibrációs masszázs | Igen |
| Szín | Kék, Fehér |
| Időzítő | Nem |
| Vízmelegítés | Igen |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne használja sérült bőrön vagy sebeken. Gyermekektől elzárva tartandó. A használati utasításban található utasításoknak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 1.78 kg |
| EAN vonalkód: | 4015588237164 |
| Energiafogyasztás: | 60 W |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50 Hz |
| Tápfeszültség: | 220 - 240 V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Szélesség: | 330 mm |
| Súly: | 1,3 kg |
| Magasság: | 140 mm |
| Mélység: | 385 mm |
| Helyes használat: | Láb |
| Maximális cipőméret: | 44 |
| Buborék funkció: | Igen |
| Masszázs funkció: | Igen |
| Összecsukható kialakítás: | Nem |
| Vibrációs masszázs: | Igen |
| Szín: | Kék, Fehér |
| Időzítő: | Nem |
| Vízmelegítés: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja sérült bőrön vagy sebeken., Gyermekektől elzárva tartandó., A használati utasításban található utasításoknak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

