Kulma ADLER AD 2118
Kód: AGDADLLOK0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kulma ADLER AD 2118| Barva kabelu | Černá |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 56 W |
| Materiál talíře | Keramický |
| Barva | Růžová, Černá |
| Průměr výrobku | 32 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Vysoušení vlasů | Ano |
| Texturizování vlasů | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Model | Kulma |
| Navlnění vlasů | Ano |
| Teplota (min) | 140 °C |
| Rovnání vlasů | Ne |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Tvar kulmy | Válcový tvar |
| Ionizátor | Ne |
| Technologie | Teplé |
| Typ ohřívače | PTC keramické topné těleso |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Počet teplotních nastavení | 4 |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Indikátor připravenosti | Ano |
| Délka šňůry | 1,8 m |
| Automatické vypnutí po | 60 min |
| Otočná šňůra | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| Súly: | 0.525 kg |
| EAN vonalkód: | 5903887808286 |
| Kábel színe: | Fekete |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 56W |
| Lemez anyaga: | Kerámiai |
| Szín: | Rózsaszín, Fekete |
| Termék átmérője: | 32 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Hajszárítás: | Igen |
| Haj textúrázása: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Modell: | Hajsütővas |
| Hajgöndörítés: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 140°C |
| Hajkiegyenesítés: | Nem |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Hajsütővas alakja: | Hengeres forma |
| Ionizátor: | Nem |
| Technológia: | Meleg |
| Fűtőtest típusa: | PTC kerámia fűtőelem |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 4 |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Készenlétjelző: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Automatikus kikapcsolás után: | 60 perc |
| Forgózsinór: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

