Kulma 40W ZHL1325 Zelmer
Kód: AGDZELLOK0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kulma 40W ZHL1325 Zelmer| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 40 W |
| Barva | Černá |
| Průměr válce | 13 - 25 mm |
| Technologie | Teplé |
| Typ produktu | Natáčka |
| Indikátor tepla | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Typ displeje | Digitální |
| Maximální rozsah teplot | 120 - 200 °C |
| Počet kroků nastavení | 9 |
| Tvar kulmy | Kuželovitý tvar |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Doba zahřívání | 60 s |
| Typ povrchu | Keramický s příměsí keratinu |
| Otočná šňůra | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269370221 |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 40 W |
| Szín: | Fekete |
| Henger átmérője: | |
| Technológia: | Meleg |
| Terméktípus: | |
| Hőjelző: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Maximális hőmérsékleti tartomány: | |
| Beállítási lépések száma: | 9 |
| Hajsütővas alakja: | |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Bemelegedési idő: | 60 másodperc |
| Felület típusa: | |
| Forgózsinór: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

