Kuchyňský robot Black+Decker BXFPA1200E (1200 W)
Kód: AGDBDEROK0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kuchyňský robot Black+Decker BXFPA1200E (1200 W)| Počet rychlostí | 2 |
| Funkce | Hnětení těsta, Sekání, Míchání, Bičování, Tření, Vymačkávání šťávy |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Obsah nádoby | 1,5 l |
| Pulzní spínač | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 1200 W |
| Hmotnost | 3,86 kg |
| Výška | 400 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Typ ovládání trouby | Knoflík |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Odolný proti otřesům | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Odměrka | Ano |
| Počet špachtlí v ceně | 1 |
| Počet lopatek | 3 |
| Počet kotoučů | 2 |
| Měřicí nádoba | Ano |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Lis na citrusové plody | Ano |
| Varování | Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení. |
| Základní materiál | Nerezová ocel, Plastický |
| Materiál nádoby | Plast |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 3.94 kg |
| EAN vonalkód: | 8432406250055 |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Funkció: | Darálás, Keverés, Korbácsolás, Súrlódás |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Tartály tartalma: | 1,5 liter |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Súly: | |
| Magasság: | 400 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| Sütővezérlés típusa: | Gomb |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Mérőpohár: | Igen |
| A mellékelt spatulák száma: | 1 |
| Pengék száma: | 3 |
| Lemezek száma: | 2 |
| Mérőedény: | Igen |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Citrusprés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról. |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél, Műanyag |
| Tartály anyaga: | Kabát |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

