Kuchyňská baterie Pyramis Bello Duo 090927138 Žula, stříbrná/černá tečkovaná
Kód: AGDPYABAT0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kuchyňská baterie Pyramis Bello Duo 090927138 Žula, stříbrná/černá tečkovaná| Termostat | Ne |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Kuchyňský mixér, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Povrchová úprava | Chrom |
| Materiál těla | Žula |
| Tvar hubice | Typ C |
| Barva | Stříbrná |
| Perlátor | Ano |
| Materiál hlavy | Kov |
| Ovládání průtoku vody | Páková rukojeť |
| Připevnění | Vodorovný |
| Pohyblivá hubice | Ano |
| Počet ventilů (pák) | Samostarný |
| Rozsah hubice | 220 mm |
| Výška (max.) | 30 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 0.989 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217144487 |
| Termostat: | Ne |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Kuchyňský mixér, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Povrchová úprava: | Chrom |
| Materiál těla: | Žula |
| Tvar hubice: | Typ C |
| Barva: | Stříbrná |
| Perlátor: | Ano |
| Materiál hlavy: | Kov |
| Ovládání průtoku vody: | Páková rukojeť |
| Připevnění: | Vodorovný |
| Pohyblivá hubice: | Ano |
| Počet ventilů (pák): | Samostarný |
| Rozsah hubice: | 220 mm |
| Výška (max.): | 30 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

