KitchenAid Artisan álló mixer 300 W, piros
Kód: AGDKITROK0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KitchenAid Artisan Stojací mixér 300 W Červená| Model | Stojací mixér |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Délka šňůry | 1,06 m |
| Počet rychlostí | 10 |
| Typ ovládání | Páčka |
| Barva | Červená |
| Název barvy | CANDY APPLE |
| Typ motoru | AC |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Mixovací funkce | Tlučení, Hnětění, Míchání |
| Rotace planet | Ano |
| Obsah nádoby | 4,8 l |
| Lis na citrusové plody | Ne |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Rychlost otáčení | 220 ot/min |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Příkon | 300 W |
| Typ konektoru | Typ C |
| Výška | 360 mm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Šířka | 240 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Výška balení | 413 mm, 425 mm |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,2 kg |
| Šířka balení | 406 mm, 413 mm |
| Šlehací metličky | Ano |
| Šlehač | Ano |
| Háky na těsto | Ano |
| Mísa | Ano |
| Množství na kartonové balení | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 286 mm |
| Váha hlavního obalu | 12,7 kg |
| Varování | Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení. |
| Základní materiál | Zinek |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 12.35 kg |
| EAN vonalkód: | 5413184200480 |
| Modell: | Álló mixer |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,06 m |
| Sebességfokozat száma: | 10 |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Szín: | Piros |
| Szín neve: | CUKORKA ALMA |
| Motor típusa: | Légkondicionáló |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Keverési funkció: | Verés, dagasztás, keverés |
| Bolygóforgás: | Igen |
| Tartály tartalma: | 4,8 liter |
| Citrusprés: | Nem |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Forgási sebesség: | 220 fordulat/perc |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 300 W |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Magasság: | 360 mm |
| Súly: | 11 kg |
| Szélesség: | 240 mm |
| Mélység: | 370 mm |
| Csomag magassága: | 413 mm, 425 mm |
| Csomagolási mélység: | 273 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 12,2 kg |
| Csomag szélessége: | 406 mm, 413 mm |
| Habverők: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Tál: | Igen |
| Mennyiség dobozonként: | 1 darab |
| Külső doboz hossza: | 286 mm |
| A fő csomag súlya: | 12,7 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról. |
| Alapanyag: | Cink |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

