KitchenAid 5KSM125ECU álló mixer 300 W ezüst
Kód: AGDKITROK0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KitchenAid 5KSM125ECU Stojací mixér 300 W Stříbrná| Délka šňůry | 1,45 m |
| Typ ovládání | Páčka |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Typ motoru | AC |
| Název barvy | CONTOUR SILVER |
| Mixovací funkce | Tlučení, Hnětění, Míchání, Míchání |
| Rychlost otáčení | 220 ot/min |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Počet rychlostí | 10 |
| Rozměry balení (D x Š x V) | 413 x 406 x 273 mm |
| Rotace planet | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Obsah nádoby | 4,8 l |
| Model | Stojací mixér |
| Barva | Stříbrná |
| Typ konektoru | Typ C |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 50 - 60 Hz |
| Příkon | 300 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hmotnost | 10,4 kg |
| Hloubka | 370 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,5 kg |
| Výška balení | 413 mm |
| Šířka balení | 406 mm |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Šlehací metličky | Ano |
| Šlehač | Ano |
| Háky na těsto | Ano |
| Varování | Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení., Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou. |
| Materiál | Pozinkovaná ocel |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Zinek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 11.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5413184124557 |
| Kábelhossz: | 1,45 m |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Motor típusa: | Légkondicionáló |
| Szín neve: | KONTÚR EZÜST |
| Keverési funkció: | Verés, dagasztás, keverés, keverés |
| Forgási sebesség: | 220 fordulat/perc |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 10 |
| Csomag méretei (H x Sz x M): | 413 × 406 × 273 mm |
| Bolygóforgás: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Tartály tartalma: | 4,8 liter |
| Modell: | Álló mixer |
| Szín: | Ezüst |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Szélesség: | 240 mm |
| Magasság: | 360 mm |
| Súly: | 10,4 kg |
| Mélység: | 370 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,5 kg |
| Csomag magassága: | 413 mm |
| Csomag szélessége: | 406 mm |
| Csomagolási mélység: | 273 mm |
| Habverők: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Anyag: | Horganyzott acél |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Alapanyag: | Cink |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

