KitchenAid 5KEK1522EOB elektromos vízforraló 1,5 l 2400 W Fekete
Kód: AGDKITCZE0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KitchenAid 5KEK1522EOB elektromos vízforraló 1,5 l 2400 W Fekete| Vízkőszűrő | Igen |
| Gyors felmelegedés | Igen |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Állítható termosztát | Igen |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Csatlakozó típusa | C típus |
| Kivehető szűrő | Igen |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél, alumínium |
| Szín | Fekete |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 7 |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 2400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Szélesség | 263 mm |
| Magasság | 218 mm |
| Súly | 2,15 kg |
| Mélység | 210 mm |
| Csomag magassága | 265 mm |
| Csomag szélessége | 235 mm |
| Csomagolási mélység | 270 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,6 kg |
| Csuklós fedél | Igen |
| Kijelző | Hasonló |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 2.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5413184151034 |
| Vízkőszűrő: | Igen |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Kivehető szűrő: | Igen |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél, alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 7 |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Szélesség: | 263 mm |
| Magasság: | 218 mm |
| Súly: | 2,15 kg |
| Mélység: | 210 mm |
| Csomag magassága: | 265 mm |
| Csomag szélessége: | 235 mm |
| Csomagolási mélység: | 270 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,6 kg |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Kijelző: | Hasonló |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

