KitchenAid 5KEK1522EIB elektromos vízforraló 1,5 l 2400 W Kék
Kód: AGDKITCZE0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KitchenAid 5KEK1522EIB elektromos vízforraló 1,5 l 2400 W Kék| Alapanyag | Alumínium, Rozsdamentes acél |
| Szín | Kék |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 7 |
| Vezérlés típusa | Gombok, kar |
| Víz nélküli indítás elleni védelem | Igen |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Kivehető szűrő | Igen |
| Gyors felmelegedés | Igen |
| Szín neve | Tintakék |
| Szűrés | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Energiafogyasztás | 2400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 / 60 Hz |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Csatlakozó típusa | C típus |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Mélység | 210 mm |
| Magasság | 218 mm |
| Szélesség | 263 mm |
| Súly | 2,15 kg |
| Csomag szélessége | 235 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,6 kg |
| Csomagolási mélység | 270 mm |
| Csomag magassága | 265 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Csuklós fedél | Igen |
| Fedélnyitási típus | Gomb |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Kábelhossz | 1,37 m |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 2.902 kg |
| EAN vonalkód: | 5413184907594 |
| Alapanyag: | Alumínium, Rozsdamentes acél |
| Szín: | Kék |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 7 |
| Vezérlés típusa: | Gombok, kar |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Kivehető szűrő: | Igen |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Szín neve: | Tintakék |
| Szűrés: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 / 60 Hz |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Mélység: | 210 mm |
| Magasság: | 218 mm |
| Szélesség: | 263 mm |
| Súly: | 2,15 kg |
| Csomag szélessége: | 235 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,6 kg |
| Csomagolási mélység: | 270 mm |
| Csomag magassága: | 265 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Gomb |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,37 méter |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést, Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben., Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

