Kerámia vízforraló MAESTRO MR-077 1,5l 1500W Szürke
Kód: AGDMEOCZE0134
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kerámia vízforraló MAESTRO MR-077 1,5l 1500W Szürke| Alapanyag | Kerámiai |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Víztartály térfogata | 1,5 liter |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Szín | Szürke |
| Állítható termosztát | Nem |
| Vízszintjelző | Igen |
| Vízkőszűrő | Nem |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Kábelhossz | 0,65 m |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést. Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket a konnektorból. Működés közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.8 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144674817 |
| Alapanyag: | Kerámiai |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Szín: | Szürke |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Vízkőszűrő: | Nem |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Kábelhossz: | 0,65 m |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést, Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

