Kerámia vízforraló MAESTRO MR-068 1.5L 1500W (MR-068-MOSAIC)
Kód: AGDMEOCZE0133
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Keramická rychlovarná konvice MAESTRO MR-068 1,5L 1500W (MR-068-MOSAIC)| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| 360stupňový design | Ano |
| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Podsvětlený vypínač | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,5 l |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Barva | Vícebarevný |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Příkon | 1500 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 -240 V |
| Výška | 210 mm |
| Délka šňůry | 0,65 m |
| Hmotnost | 1,83 kg |
| Průměr | 15 cm |
| Materiál | Keramický |
| Bezkabelový | Ano |
| Varování | Před čištěním vypněte a odpojte zařízení od zdroje napájení., Vyhněte se kontaktu s vodou při používání, Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 2.01 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144673858 |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| 360 fokos kialakítás: | Igen |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,5 liter |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Szín: | Sokszínű |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 -240V |
| Magasság: | 210 mm |
| Kábelhossz: | 0,65 m |
| Súly: | 1,83 kg |
| Átmérő: | 15 cm |
| Anyag: | Kerámiai |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt kapcsolja ki és húzza ki a készüléket az áramforrásból., Használat közben kerülje a vízzel való érintkezést, Ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket működés közben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

