Kenyérpirító Taurus 3 az 1-ben Miami Legend
Kód: AGDTAUOPK0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító Taurus 3 az 1-ben Miami Legend| Beépített kijelző | Nem |
| Formátum | Négyszögletes |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Kábelrekesz | Igen |
| Függőleges tárolóhely | Igen |
| Kivehető grillsütő lapok | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| PFOA (perfluoroktánsav) mentes | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Gyors felmelegedés | Igen |
| Energiafogyasztás | 900 W |
| Használati utasítás | Igen |
| Főzőlapok száma | 3 |
| Figyelmeztetés | Ezt a készüléket földelt aljzathoz kell csatlakoztatni., Használat közben ne érjen forró felületekhez., Ne használja a szabadban vagy víz közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 2.53 kg |
| EAN vonalkód: | 8414234684318 |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Formátum: | Négyszögletes |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Kábelrekesz: | Igen |
| Függőleges tárolóhely: | Igen |
| Kivehető grillsütő lapok: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| PFOA (perfluoroktánsav) mentes: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Gyors felmelegedés: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 900 W |
| Használati utasítás: | Igen |
| Főzőlapok száma: | 3 |
| Figyelmeztetés: | Ezt a készüléket földelt aljzathoz kell csatlakoztatni., Használat közben ne érjen a forró felületekhez., Ne használja szabadban vagy víz közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

