Kenyérpirító My Moment BOSCH TAT3M121 (fehér)
Kód: AGDBOSTOS0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító My Moment BOSCH TAT3M121 (fehér)| Automatikus kenyér középre igazítás | Igen |
| Morzsatálca | Igen |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Elektronikus pirításszabályozás | Igen |
| Rések száma | 2 |
| Leállítás/Mégse gomb | Igen |
| Emelő mechanizmus | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Vezérlés típusa | Forgó, csúszka |
| Szín | Fehér |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csatlakozó típusa | F típus |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 950 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Magasság | 207 mm |
| Mélység | 293 mm |
| Súly | 1,6 kg |
| Szélesség | 175 mm |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Csomag magassága | 255 mm |
| Csomagolási mélység | 330 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,2 kg |
| Csomag szélessége | 200 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Használat közben ne érjen forró felületekhez., A készüléket csak jól szellőző helyen szabad használni., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 2.16 kg |
| EAN vonalkód: | 4242005403028 |
| Automatikus kenyér középre igazítás: | Igen |
| Morzsatálca: | Igen |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás: | Igen |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Elektronikus pirításszabályozás: | Igen |
| Rések száma: | 2 |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Emelő mechanizmus: | Igen |
| Automatikus leolvasztás: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó, csúszka |
| Szín: | Fehér |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Csatlakozó típusa: | F típus |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 950 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Magasság: | 207 mm |
| Mélység: | 293 mm |
| Súly: | 1,6 kg |
| Szélesség: | 175 mm |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Csomag magassága: | 255 mm |
| Csomagolási mélység: | 330 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,2 kg |
| Csomag szélessége: | 200 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Használat közben ne érjen a forró felületekhez., A készüléket csak jól szellőző helyen szabad használni., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

