Kenyérpirító Esperanza EKT003 750 W Zöld
Kód: AGDESPTOS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító Esperanza EKT003 750 W Zöld| Rések száma | 2 |
| Leállítás/Mégse gomb | Igen |
| Önkidobó mechanizmus | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Bemelegítő funkció | Igen |
| Hosszú lyuk | Nem |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Szín | Zöld |
| Vezérlés típusa | Gomb |
| Csíkos kabát | Igen |
| Pirítási szintek száma | 7 |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 750 W |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.01 kg |
| EAN vonalkód: | 5901299914694 |
| Rések száma: | 2 |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Önkidobó mechanizmus: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Bemelegítő funkció: | Igen |
| Hosszú lyuk: | Nem |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Automatikus leolvasztás: | Igen |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Szín: | Zöld |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Pirítási szintek száma: | 7 |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

