Kenyérpirító Adler AD 3216 750W
Kód: AGDADLTOS0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító Adler AD 3216 750W| Beépített kijelző | Nem |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Morzsatálca | Igen |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb | Igen |
| Hőfunkció | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Rácstartó | Igen |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Energiafogyasztás | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény | 1000 W |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5902934838238 |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Szín: | Szürke, Fehér |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Morzsatálca: | Igen |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás: | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Hőfunkció: | Igen |
| Automatikus leolvasztás: | Igen |
| Rácstartó: | Igen |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény: | 1000 W |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

