Kenyérpirító Adler AD 3214
Kód: AGDADLTOS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenyérpirító Adler AD 3214| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Vezérlés típusa | Gomb |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Pirítási szintek száma | 7 |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Hőfunkció | Igen |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Funkciók száma | 3 |
| Frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény | 900 W |
| Energiafogyasztás | 650 W |
| Súly | 1,15 kg |
| Grillrácsot is tartalmaz | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5903887802154 |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Automatikus leolvasztás: | Igen |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Pirítási szintek száma: | 7 |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Hőfunkció: | Igen |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Funkciók száma: | 3 |
| Frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Maximális teljesítmény: | 900 W |
| Energiafogyasztás: | 650 W |
| Súly: | 1,15 kg |
| Grillrácsot is tartalmaz: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

