INDUKCIÓS FŐZŐLAP MPM-60-IM-15
Kód: AGDMPMPGZ0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INDUKCIÓS FŐZŐLAP MPM-60-IM-15| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Energiafogyasztás (villamos energia) | 7200 W |
| Főzőzóna teljesítménye: 4 | 1200 W |
| Rugalmas főzőzóna mérete 1 (sz × mé) | 390 x 190 mm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése | 1500 W |
| 3. főzőzóna teljesítménye | 1800 W |
| Főzőzóna alakja 4 | Kerek |
| Főzőzóna átmérője 3 | 180 mm |
| Főzőzóna átmérője: 4 | 160 mm |
| Főzőlap szélessége | 59 cm |
| A rugalmas főzőzóna 1 teljesítményének növelése | 2200 W |
| Bővítési zóna | Igen |
| A 4. főzőzóna helye | Jobb első |
| Főzőzóna alakja 3 | Kerek |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése | 2200 W |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése | 2200 W |
| Szín | Fekete |
| Tűzhely rostélyának anyaga | Üveg |
| Az 1. főzőzóna helye | Bal első |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Eszköz helye | Beépített |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 1800 W |
| Főzőzónák száma | 3 zóna/zónák |
| A 3. főzőzóna helye | Jobb hátsó |
| A 2. főzőzóna helye | Bal hátsó rész |
| Felületi anyag | Üveg |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 1800 W |
| Csomag szélessége | 645 mm |
| Csomagolási mélység | 570 mm |
| Magasság | 62 mm |
| Súly | 7,8 kg |
| Csomag magassága | 110 mm |
| Szélesség | 590 mm |
| Súly csomagolással együtt | 9,5 kg |
| Mélység | 520 mm |
| Teljesítményszintek száma | 9 |
| Időzítő ideje | 99 perc |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Ellenőrzési hely | Felső elülső rész |
| Időzítő | Igen |
| Időzítő típusa | Digitális |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Kerülje a víz elektromos alkatrészekkel és kábelekkel való érintkezését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 8.62 kg |
| EAN vonalkód: | 5903151070883 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 7200 W |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 1200 W |
| Rugalmas főzőzóna mérete 1 (sz × mé): | 390 x 190 mm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése: | 1500 W |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 1800 W |
| Főzőzóna alakja 4: | Kerek |
| Főzőzóna átmérője 3: | 180 mm |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 160 mm |
| Főzőlap szélessége: | 59 cm |
| A rugalmas főzőzóna 1 teljesítményének növelése: | 2200 W |
| Bővítési zóna: | Igen |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb első |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése: | 2200 W |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 2200 W |
| Szín: | Fekete |
| Tűzhely rostélyának anyaga: | Üveg |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Eszköz helye: | Beépített |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 1800 W |
| Főzőzónák száma: | 3 zóna/zónák |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| Felületi anyag: | Üveg |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 1800 W |
| Csomag szélessége: | 645 mm |
| Csomagolási mélység: | 570 mm |
| Magasság: | 62 mm |
| Súly: | 7,8 kg |
| Csomag magassága: | 110 mm |
| Szélesség: | 590 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,5 kg |
| Mélység: | 520 mm |
| Teljesítményszintek száma: | 9 |
| Időzítő ideje: | 99 perc |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Ellenőrzési hely: | Felső elülső rész |
| Időzítő: | Igen |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

