Indukciós főzőlap LI-A23511 3500 W fekete
Kód: AGDLI-PGZ0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap LI-A23511 3500 W fekete| Váltakozó áramú kimeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Érintésvezérlés | Igen |
| Energiafogyasztás | 3500 W |
| Gyerekzár | Igen |
| 2. főzőzóna alakja | Négyzet |
| Időzítő | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 2000 W |
| 1. típusú főzőzóna | Nagy |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Eszköz helye | Beépített |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése | 2100 W |
| Lemez anyaga | Kerámia üveg |
| Kétszeres intenzitás az 1. főzőzónához képest | 1600 W |
| A 2. főzőzóna helye | Vissza |
| Elektromos főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| Szünet | Igen |
| Az 1. főzőzóna helye | Elülső oldal |
| Eszköztípus | Főzőlap |
| 2. típusú főzőzóna | Nagy |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 1500 W |
| Alapanyag | Üveg |
| 1. főzőzóna alakja | Négyzet |
| Szín | Fekete |
| Válaszfal beépítési szélessége | 49 cm |
| Magasság | 61 mm |
| Válaszfal beépítési mélysége | 27 cm |
| Szélesség | 520 mm |
| Mélység | 291 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 5.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5907720775841 |
| Váltakozó áramú kimeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Érintésvezérlés: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 3500 W |
| Gyerekzár: | Igen |
| 2. főzőzóna alakja: | Négyzet |
| Időzítő: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 2000 W |
| 1. típusú főzőzóna: | Nagy |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Eszköz helye: | Beépített |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 2100 W |
| Lemez anyaga: | Kerámia üveg |
| Kétszeres intenzitás az 1. főzőzónához képest: | 1600 W |
| A 2. főzőzóna helye: | Vissza |
| Elektromos főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| Szünet: | Igen |
| Az 1. főzőzóna helye: | Elülső oldal |
| Eszköztípus: | Főzőlap |
| 2. típusú főzőzóna: | Nagy |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 1500 W |
| Alapanyag: | Üveg |
| 1. főzőzóna alakja: | Négyzet |
| Szín: | Fekete |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 49 cm |
| Magasság: | 61 mm |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 27 cm |
| Szélesség: | 520 mm |
| Mélység: | 291 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

