Indukciós főzőlap GORENJE GI6401WSC
Kód: AGDGJEPGZ0108
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukční varná deska GORENJE GI6401WSC| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Průměr varné zóny 4 | 145 mm |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 1 | 1500 W |
| Typ varné zóny 3 | Velký |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Výkon varné zóny 3 | 2000 W |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 4 | 1200 W |
| Typ varné zóny 1 | Střední |
| Typ varné zóny 4 | Malý |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Šířka varné desky | 59.5 cm |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 3 | 230 mm |
| Barva | Bílá |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Výkon varné zóny 2 | 1500 W |
| Průměr varné zóny 2 | 180 mm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Výška | 54 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,1 kg |
| Instalační výška oddílu | 7 cm |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Šířka | 595 mm |
| Hmotnost | 7,6 kg |
| Hloubka | 520 mm |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Typ časovače | Digitální |
| Časovač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru. |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 8.3 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782702372 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| 1. főzőzóna alakja: | Kerek |
| Főzőzóna alakja 4: | Kerek |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| 2. főzőzóna alakja: | Kerek |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 145 mm |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 1500 W |
| 3-as típusú főzőzóna: | Nagy |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 2000 W |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 1200 W |
| 1. típusú főzőzóna: | Közepes |
| 4-es típusú főzőzóna: | Kicsi |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb első |
| Főzőlap szélessége: | 59,5 cm |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| 1. főzőzóna átmérője: | 180 mm |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőzóna átmérője 3: | 230 mm |
| Szín: | Fehér |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| 2. típusú főzőzóna: | Közepes |
| Felületi anyag: | Üvegkerámia |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 1500 W |
| 2. főzőzóna átmérője: | 180 mm |
| Tálca beépítési mélysége (min.): | 49 cm |
| Magasság: | 54 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,1 kg |
| Válaszfal beépítési magassága: | 7 cm |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56 cm |
| Szélesség: | 595 mm |
| Súly: | 7,6 kg |
| Mélység: | 520 mm |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Időzítő: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket. |
| Beépített páraelszívó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

