Indukciós főzőlap BOSCH PVS61RHB1E
Kód: AGDBOSPGZ0269
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukční varná deska BOSCH PVS61RHB1E| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon (elektřina) | 6900 W |
| Výkon varné zóny 3 | 2000 W |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 4 | 1600 W |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Průměr varné zóny 1 | 190 x 210 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 2500 W |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Typ varné zóny 4 | Střední |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Typ varné zóny 1 | Velký |
| Výkon varné zóny 1 | 2500 W |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Typ varné zóny 3 | Velký |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Barva | Černá |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Průměr varné zóny 2 | 190 x 210 mm |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Připevnění | Pult |
| Tvar varné zóny 1 | Obdélníkový |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 3700 W |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 3700 W |
| Průměr varné zóny 4 | 145 mm |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 2200 W |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 2 | Obdélníkový |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 3100 W |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hmotnost | 11,1 kg |
| Hloubka | 522 mm |
| Délka šňůry | 1,1 m |
| Pauza | Ano |
| Kombinovaná zóna | Ano |
| Počet stupňů výkonu | 17 |
| Rychlý start | Ano |
| Počet funkcí Boost | 4 |
| Funkce ReStart | Ano |
| Funkce PanBoost | Ano |
| Funkce PowerBoost | Ano |
| Funkce PowerManagement | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Typ časovače | Digitální |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Časovač | Ano |
| Bezpečnostní vypínač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Udržování tepla | Ano |
| Wi-fi ovládání | Ano |
| Podporované aplikace pro ovládání | Home Connect |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny., Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru., Zabraňte kontaktu vody s elektrickými součástmi a kabely. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 13.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4242005394241 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 6900 W |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 2000 W |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 1600 W |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| 1. főzőzóna átmérője: | 190 x 210 mm |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 2500 W |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb első |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 4-es típusú főzőzóna: | Közepes |
| Főzőzóna átmérője 3: | 180 mm |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| 1. típusú főzőzóna: | Nagy |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2500 W |
| Felületi anyag: | Üvegkerámia |
| 3-as típusú főzőzóna: | Nagy |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Szín: | Fekete |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| 2. főzőzóna átmérője: | 190 x 210 mm |
| 2. típusú főzőzóna: | Nagy |
| Melléklet: | Ellen |
| 1. főzőzóna alakja: | Négyszögletes |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása: | 3700 W |
| Főzőzóna alakja 4: | Kerek |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3700 W |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 145 mm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése: | 2200 W |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| 2. főzőzóna alakja: | Négyszögletes |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3100 W |
| Szélesség: | 592 mm |
| Magasság: | 51 mm |
| Súly: | 11,1 kg |
| Mélység: | 522 mm |
| Kábelhossz: | 1,1 méter |
| Szünet: | Igen |
| Kombinált zóna: | Igen |
| Teljesítményszintek száma: | 17 |
| Gyorsindítás: | Igen |
| Boost funkciók száma: | 4 |
| Újraindítási funkció: | Igen |
| PanBoost funkció: | Igen |
| PowerBoost funkció: | Igen |
| Energiagazdálkodási funkció: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Melegen tartás: | Igen |
| Wi-Fi vezérlés: | Igen |
| Támogatott vezérlőalkalmazások: | Otthoni csatlakozás |
| Figyelmeztetés: | A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

