Indukciós főzőlap BOSCH PVQ631HC1E
Kód: AGDBOSPGZ0260
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap BOSCH PVQ631HC1E| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás (villamos energia) | 7400 W |
| 1. típusú főzőzóna | Nagy |
| 3. főzőzóna teljesítménye | 2500 W |
| Elektromos főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2 | Elektromos |
| A 3. főzőzóna helye | Jobb első |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Vezérlőpult színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 2500 W |
| 1. főzőzóna alakja | Négyszögletes |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése | 3700 W |
| Főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| Eszköz helye | Beépített |
| 4-es típusú főzőzóna | Nagy |
| 4. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| Főzőzóna alakja 3 | Négyszögletes |
| Főzőzóna átmérője: 4 | 190 x 210 mm |
| Az 1. főzőzóna helye | Bal első |
| A 4. főzőzóna helye | Jobb hátsó |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása | 3700 W |
| Főzőzóna teljesítménye: 4 | 2500 W |
| 1. főzőzóna átmérője | 190 x 210 mm |
| A 2. főzőzóna helye | Bal hátsó rész |
| 3-as típusú főzőzóna | Nagy |
| A 2. főzőzóna alakja | Négyszögletes |
| 1. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| Főzőzóna alakja 4 | Négyszögletes |
| Felületi anyag | Üvegkerámia |
| Főzőzóna átmérője 3 | 190 x 210 mm |
| 3. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése | 3700 W |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 2500 W |
| 2. típusú főzőzóna | Nagy |
| 2. főzőzóna átmérője | 190 x 210 mm |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése | 3700 W |
| Súly | 12,2 kg |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Tálca beépítési mélysége (min.) | 49 cm |
| Válaszfal beépítési szélessége | 56 cm |
| Szélesség | 592 mm |
| Válaszfal beépítési magassága | 5,1 cm |
| Magasság | 51 mm |
| Tálca beépítési mélysége (max.) | 50 cm |
| Mélység | 522 mm |
| Boost funkció | Igen |
| Boost funkciók száma | 4 |
| Teljesítményszintek száma | 17 |
| Kismedencei detektálás | Igen |
| Gyorsindítás | Igen |
| Maradékhő-jelző | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Időzítő | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Időzítő típusa | Digitális |
| Wi-Fi vezérlés | Igen |
| Beépített páraelszívó | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 14.52 kg |
| EAN vonalkód: | 4242005394180 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 7400 W |
| 1. típusú főzőzóna: | Nagy |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 2500 W |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb első |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Vezérlőpult színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2500 W |
| 1. főzőzóna alakja: | Négyszögletes |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3700 W |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Eszköz helye: | Beépített |
| 4-es típusú főzőzóna: | Nagy |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőzóna alakja 3: | Négyszögletes |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 190 x 210 mm |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása: | 3700 W |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 2500 W |
| 1. főzőzóna átmérője: | 190 x 210 mm |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 3-as típusú főzőzóna: | Nagy |
| 2. főzőzóna alakja: | Négyszögletes |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőzóna alakja 4: | Négyszögletes |
| Felületi anyag: | Üvegkerámia |
| Főzőzóna átmérője 3: | 190 x 210 mm |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3700 W |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 2500 W |
| 2. típusú főzőzóna: | Nagy |
| 2. főzőzóna átmérője: | 190 x 210 mm |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3700 W |
| Súly: | 12,2 kg |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Tálca beépítési mélysége (min.): | 49 cm |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56 cm |
| Szélesség: | 592 mm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 5,1 cm |
| Magasság: | 51 mm |
| Tálca beépítési mélysége (max.): | 50 cm |
| Mélység: | 522 mm |
| Boost funkció: | Igen |
| Boost funkciók száma: | 4 |
| Teljesítményszintek száma: | 17 |
| Kismedencei detektálás: | Igen |
| Gyorsindítás: | Igen |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Időzítő: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Wi-Fi vezérlés: | Igen |
| Beépített páraelszívó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

