Indukciós főzőlap BOSCH PIF612BB1E
Kód: AGDBOSPGZ0273
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap BOSCH PIF612BB1E| Energiafogyasztás (villamos energia) | 7400 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| 1. főzőzóna átmérője | 145 mm |
| Főzőlap szélessége | 60 cm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése | 3700 W |
| Főzőzóna átmérője: 4 | 180 mm |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 1800 W |
| Felületi anyag | Üvegkerámia |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése | 3100 W |
| 2. főzőzóna átmérője | 210 mm |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása | 2100 W |
| Főzőzóna átmérője 3 | 180 mm |
| Főzőzónák száma | 4 zóna/zónák |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 1400 W |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése | 3100 W |
| Szín | Fehér |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Főzőzóna teljesítménye: 4 | 2200 W |
| 3. főzőzóna teljesítménye | 2000 W |
| Eszköz helye | Beépített |
| Tálca beépítési mélysége (min.) | 49 cm |
| Munkalap vastagsága (min.) | 1,6 cm |
| Mélység | 522 mm |
| Magasság | 55 mm |
| Válaszfal beépítési szélessége | 56 cm |
| Tálca beépítési mélysége (max.) | 50 cm |
| Szélesség | 592 mm |
| Válaszfal beépítési magassága | 5,1 cm |
| Boost funkció | Igen |
| Ellenőrzési hely | Felső elülső rész |
| Időzítő típusa | Digitális |
| Időzítő | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Maradékhő-jelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Beépített kijelző | Igen |
| Figyelmeztetés | A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket. |
| Beépített páraelszívó | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 13.46 kg |
| EAN vonalkód: | 4242005417032 |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 7400 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| 1. főzőzóna átmérője: | 145 mm |
| Főzőlap szélessége: | 60 cm |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3700 W |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 180 mm |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 1800 W |
| Felületi anyag: | Üvegkerámia |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3100 W |
| 2. főzőzóna átmérője: | 210 mm |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása: | 2100 W |
| Főzőzóna átmérője 3: | 180 mm |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 1400 W |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése: | 3100 W |
| Szín: | Fehér |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 2200 W |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 2000 W |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Tálca beépítési mélysége (min.): | 49 cm |
| Munkalap vastagsága (min.): | 1,6 cm |
| Mélység: | 522 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56 cm |
| Tálca beépítési mélysége (max.): | 50 cm |
| Szélesség: | 592 mm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 5,1 cm |
| Boost funkció: | Igen |
| Ellenőrzési hely: | Felső elülső rész |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Időzítő: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használati utasításnak és a biztonsági előírásoknak megfelelően használja., Kerülje a víz érintkezését az elektromos alkatrészekkel és kábelekkel., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a készüléket. |
| Beépített páraelszívó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

