Indukciós főzőlap AKPO PIA 6802 WHITE - 2 zóna
Kód: AGDAKPPGZ0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap AKPO PIA 6802 WHITE - 2 zóna| Bemeneti váltakozó feszültség | 230–400 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia) | 3600 W |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2 | Elektromos |
| 1. főzőzóna alakja | Négyszögletes |
| 1. főzőzóna áramforrása | Elektromos |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| Szín | Fehér |
| Elektromos főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| Eszköz helye | Beépített |
| Magasság | 59 mm |
| Mélység | 570 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Boost funkció | Igen |
| Egyszerre használható edények/serpenyők száma | 2 |
| Booster funkció | Igen |
| Maradékhő-jelző | Igen |
| Melegen tartás | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 4.94 kg |
| EAN vonalkód: | 5905555323992 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230–400 V |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 3600 W |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| 1. főzőzóna alakja: | Négyszögletes |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| Szín: | Fehér |
| Elektromos főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Magasság: | 59 mm |
| Mélység: | 570 mm |
| Szélesség: | 300 mm |
| Boost funkció: | Igen |
| Egyszerre használható edények/serpenyők száma: | 2 |
| Booster funkció: | Igen |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Melegen tartás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

