IDEÁLNÍ Electroniczna Waga Clean
Kód: AGDELDWGK0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IDEÁLNÍ Electroniczna Waga Clean| Automatické vypnutí | Ano |
| Funkce tara | Ano |
| Barva | Nerezová ocel, - |
| Tvar | Kulatý |
| Model | Elektronická kuchyňská váha |
| Přesnost vážení | 1 g |
| Měření kapaliny | Ano |
| Indikátor přehřátí | Ano |
| Maximální nosnost | 5 kg |
| Teploměr | Ne |
| Poutko k zavěšení | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Hmotnost | 600 g |
| Šířka | 490 mm |
| Výška balení | 215 mm |
| Hloubka balení | 105 mm |
| Šířka balení | 220 mm |
| Typ displeje | LCD |
| Časovač | Ne |
| Typ baterie | 3 x AAA |
| Baterie | Ne |
| Mísa | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen scales |
|---|---|
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5908277389208 |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Funkce tara: | Ano |
| Barva: | Nerezová ocel, - |
| Tvar: | Kulatý |
| Model: | Elektronická kuchyňská váha |
| Přesnost vážení: | 1 g |
| Měření kapaliny: | Ano |
| Indikátor přehřátí: | Ano |
| Maximální nosnost: | 5 kg |
| Teploměr: | Ne |
| Poutko k zavěšení: | Ne |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Výška: | 190 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Hmotnost: | 600 g |
| Šířka: | 490 mm |
| Výška balení: | 215 mm |
| Hloubka balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Typ displeje: | LCD |
| Časovač: | Ne |
| Typ baterie: | 3 x AAA |
| Baterie: | Ne |
| Mísa: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

