IDEAL Vízforraló 1,7 l, acél test, 1500 W teljesítmény, fekete
Kód: AGDIDECZE0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
IDEAL Vízforraló 1,7 l, acél test, 1500 W teljesítmény, fekete| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Vízszintjelző | Nem |
| Állítható termosztát | Nem |
| Vízkőszűrő | Nem |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Szűrés | Nem |
| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Súly | 1 kg |
| Magasság | 245 mm |
| Szélesség | 208 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Használati utasítás | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.09 kg |
| EAN vonalkód: | 5908277389444 |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Vízszintjelző: | Nem |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Vízkőszűrő: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Szűrés: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Műanyag, Rozsdamentes acél |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Súly: | 1 kg |
| Magasság: | 245 mm |
| Szélesség: | 208 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

