Húsdaráló aprítóval 489.81 SMAPP Fehér
Kód: AGDSM1MDM0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Húsdaráló aprítóval 489.81 SMAPP Fehér| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Szín | Fehér |
| Sebességfokozat száma | 1 |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Maximális furatátmérő | 8 mm |
| Minimális furatátmérő | 2,7 mm |
| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Húsdaráló | Igen |
| Sziták száma | 3 |
| A csomag tartalma | Aprító, Henteskupak, Finomreszelő, Szeletelésreszelő, Krumplitörő, Töltőtál, Távolságtartó, Csere kuplung, Kétoldalas kés, Durva reszelő, Gomb |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Grinders |
|---|---|
| Súly: | 4.38 kg |
| EAN vonalkód: | 5904013010351 |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Maximális furatátmérő: | 8 mm |
| Minimális furatátmérő: | 2,7 mm |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Húsdaráló: | Igen |
| Sziták száma: | 3 |
| A csomag tartalma: | Aprító, Hentes sapka, Finom forgács reszelő, Szeletelő, Krumplitörő, Töltőtálca, Távtartó, Csere kuplung, Kétoldalas kés, Durva reszelő, Gomb |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

