Heinrich's HMA 8704 szeletelő
Kód: AGDHNCKRA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Heinrich's HMA 8704 szeletelő| Maximális vágási vastagság | 15 mm |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Terméktípus | Szeletelő |
| Minimális vágási vastagság | 1 mm |
| Cél | Kenyér, hús, sajt szeletelése |
| Energiafogyasztás | 200 W |
| Penge típusa | Kerek penge |
| Alapanyag | Fém |
| Beépített zárral ellátott ki-/bekapcsoló | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 260 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 3,64 kg |
| Hossz | 400 mm |
| Figyelmeztetés | Figyelmeztetés: a készüléket tartsa gyermekek elől elzárva., Figyelmeztetés: tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Figyelmeztetés a használat közbeni lehetséges sérülésekre. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Slicers and electric knives |
|---|---|
| Súly: | 4.725 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707281560 |
| Maximális vágási vastagság: | 15 mm |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Terméktípus: | Szeletelő |
| Minimális vágási vastagság: | 1 mm |
| Cél: | Kenyér, hús, sajt szeletelése |
| Energiafogyasztás: | 200 W |
| Penge típusa: | Kerek penge |
| Alapanyag: | Fém |
| Beépített zárral ellátott ki-/bekapcsoló: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Szélesség: | 260 mm |
| Magasság: | 260 mm |
| Súly: | 3,64 kg |
| Hossz: | 400 mm |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés: a készüléket gyermekek elől elzárva kell tartani., Figyelmeztetés: tisztítás előtt húzza ki a készüléket az elektromos hálózatból., Figyelmeztetés a használat közbeni lehetséges sérülésekre. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

