Heinrich's HKB 4188 W Szabadon álló mini hűtőszekrény fehér
Kód: AGDHNCLOW0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Heinrich's HKB 4188 W Szabadon álló mini hűtőszekrény fehér| Sütővezérlés típusa | Forgó |
| Állítható lábak | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Terméktípus | Hűtőszekrény |
| Szín | Ezüst |
| Bemeneti feszültség | 220-240V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia | 50–60 Hz |
| Súly | 15,5 kg |
| Magasság | 500 mm |
| Hossz | 468 mm |
| Szélesség | 445 mm |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves energiafogyasztás | 80 kWh |
| Zajszint | 39 dB |
| Kétoldalas hűtőszekrény ajtó | 2 |
| A hűtőszekrény nettó űrtartalma | 45 liter |
| Rácsok száma | 1 polc/polcok |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki és ne próbálja meg javítani a hűtőközeget tartalmazó alkatrészeket., A termék nem alkalmas kültéri használatra vagy szélsőséges időjárási körülményeknek való kitettségre., Ne tárolja hőforrás és tűz közelében. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Freestanding refrigerator-freezers (refrigerators) |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707281898 |
| Sütővezérlés típusa: | Forgó |
| Állítható lábak: | Igen |
| Manuális leolvasztás: | Igen |
| Terméktípus: | Hűtőszekrény |
| Szín: | Ezüst |
| Bemeneti feszültség: | 220-240V |
| Mozgásinterpolációs frekvencia: | 50–60 Hz |
| Súly: | 15,5 kg |
| Magasság: | 500 mm |
| Hossz: | 468 mm |
| Szélesség: | 445 mm |
| Energiahatékonysági osztály: | E |
| Éves energiafogyasztás: | 80 kWh |
| Zajszint: | 39 dB |
| Kétoldalas hűtőszekrény ajtó: | 2 |
| A hűtőszekrény nettó űrtartalma: | 45 liter |
| Rácsok száma: | 1 polc/polcok |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki és ne próbálja meg javítani a hűtőközeget tartalmazó alkatrészeket., A termék nem alkalmas kültéri használatra vagy szélsőséges időjárási viszonyoknak való kitettségre., Ne tárolja hő- és tűzforrások közelében. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

